Aktualności

Nowotarski policjant wyróżniony za odniesione sukcesy sportowe

Stanisław Gąsienica-Samek z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu podczas uroczystego ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy otrzymał list gratulacyjny za odniesione sukcesy sportowe i godne reprezentowanie Policji. List gratulacyjny osobiście wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion, a sukcesów pogratulował Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita. Serdeczne gratulacje złożył także Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu insp. Grzegorz Wyskiel.

16 maja br. w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Krakowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy i odznaczenie 2 zasłużonych funkcjonariuszy. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wręczył także listy gratulacyjne 4 policjantom. Wśród wyróżnionych funkcjonariuszy znalazł się kom. Stanisław Gąsienica-Samek, Zastępca Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.  List gratulacyjny za odniesione sukcesy sportowe w wyciskaniu sztangi leżąc i godne reprezentowanie naszej formacji, osobiście wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion, a gratulacje złożył Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu insp. Grzegorz Wyskiel. Kom. Stanisław Gąsienica-Samek sporty siłowe uprawia od 20 lat zajmując czołowe miejsca w zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich, jest także członkiem Kadry Narodowej. Kilkukrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski w tej konkurencji na arenie cywilnej, jak również w zawodach zrzeszających funkcjonariuszy służb mundurowych. Tylko w kwietniu br. zwyciężył w Mistrzostwach Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego w Zalesiu, a w Mistrzostwach Europy Federacji XPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wywalczył dwa złote i jeden brązowy medal w kategorii wagowej 82,5kg. Obecnie Stanisław przygotowuje się do kolejnych zawodów.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej formacji i życzymy kolejnych sukcesów!

O sukcesach koelgi pisaliśmy tutaj: Trzy złote i jeden brązowy medal wywalczył nowotarski policjant w wyciskaniu sztangi leżąc - Aktualności - KPP w Nowym Targu

 

  • komendant Powiatowy Policji i wyróżniony policjant w umundurowaniu wyjściowym
  • gratulacje składa Wojewoda Małopolski
Powrót na górę strony