Z życia garnizonu

SPOTKANIE WIELKANOCNE W NOWOTARSKIEJ KOMENDZIE

27 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Komendant Powiatowy inspektor Grzegorz Wyskiel w imieniu swojego zastępcy oraz kadry kierowniczej złożył świąteczne życzenia wszystkim obecnym, zaproszonym gościom i policjantom oraz pracownikom Policji.

Nadchodzące Święta Wielkanocne to czas spotkań, składania sobie serdecznych życzeń oraz podziękowań za współpracę. W środę w nowotarskiej komendzie także zapanował świąteczny nastrój. W sali konferencyjnej odbyło się spotkanie, w którym wzięła udział kadra kierownicza, funkcjonariusze, pracownicy cywilni nowotarskiej komendy oraz jednostek podległych i zaproszeni goście.

Jako pierwszy zabrał głos Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Grzegorz Wyskiel, który w swoim imieniu oraz I Zastępcy powitał uczestników spotkania i złożył serdeczne życzenia, zdrowia, spokoju, wszelkiej pomyślności, pogodnych i pełnych radości świąt. Szczególne słowa komendant skierował do funkcjonariuszy, którzy w okresie świąt będą pełnić służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu nowotarskiego. Życzenia złożył również kapelan nowotarskich funkcjonariuszy Ks. Kan. Jan Karlak oraz Zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Magdalena Gosztyła, a także przedstawiciel Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Stanisław Chudy.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Powrót na górę strony