Z życia garnizonu

Spotkanie opłatkowe w nowotarskiej komendzie

Data publikacji 22.12.2023

21 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się spotkanie wigilijne z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Komendant Powiatowy inspektor Grzegorz Wyskiel złożył świąteczne życzenia wszystkim obecnym, policjantom i pracownikom Policji.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas wigilijnych spotkań, składania sobie serdecznych życzeń oraz podziękowań za całoroczną współpracę. W czwartek w nowotarskiej komendzie także zapanował świąteczny nastrój. W sali konferencyjnej odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym wzięła udział kadra kierownicza, funkcjonariusze, pracownicy cywilni nowotarskiej komendy oraz jednostek podległych i zaproszeni goście.

Jako pierwszy zabrał głos Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Grzegorz Wyskiel, który w swoim imieniu oraz I Zastępcy powitał uczestników wigilijnego spotkania i złożył serdeczne życzenia, zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia złożył również kapelan nowotarskich funkcjonariuszy Ks. Kan. Jan Karlak oraz przedstawiciel Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, a zarazem były komendant powiatowy Stanisław Gubała, a także Zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Magdalena Gosztyła.  

Policyjny kapelan Ks. Kan. Jan Karlak odmówił modlitwę, po której nadszedł czas na podzielenie się opłatkiem i złożenie wzajmnie życzeń.

Świąteczna atmosfera, wspólna rozmowa, a także składane życzenia wprowadziły wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój.

Wesołych Świąt!

 

Powrót na górę strony