Aktualności

Zapraszamy na uroczyste obchody Święta Policji w Nowym Targu

Data publikacji 18.07.2023

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Grzegorz Wyskiel zaprasza na uroczyste obchody Święta Policji w Nowym Targu, które odbędą się na nowotarskim Rynku w dniu 20 lipca br. (czwartek) o godzinie 10.00.

Podczas uroczystości policjanci zostaną mianowani na wyższe stopnie służbowe oraz wręczone zostaną medale i odznaczenia. W trakcie obchodów odbędzie się piknik profilaktyczny oraz odbędzie się pokaz sprzętu policyjnego. Będzie to okazja, by z bliska zobaczyć sprzęt służący policjantom w ich w codziennej służbie. Na przygotowanych stanowiskach policjanci prezentować będą materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa oraz informować o procesie rekrutacji do służby w policji. Swoje stanowisko zaprezentuje także Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. prof. Jana Venuleta.

Serdecznie zapraszamy!

Dopełnieniem uroczystych obchodów Święta Policji będzie Msza św. odprawiona w intencji służb mundurowych, w niedzielę tj. 23 lipca br. o godzinie 10.00 w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Nowym Targu, na którą serdecznie zparaszamy.

 

Powrót na górę strony