Aktualności

Uwaga ! trwa konkurs fotograficzno – graficzny

Data publikacji 21.11.2022

Zachęcamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia w nim udziału i pomocy seniorom.  Czekamy na Wasze prace.  

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do wykonania, dowolną techniką pracy konkursowej w postaci: praca plastyczna, zdjęcie, grafika, komiks, mem itp. przeznaczone dla seniorów o tematyce dotyczącej zagrożeń oszustwami, z jakimi osoby starsze mogą się spotkać na co dzień.  Zakres tematyczny pracy konkursowej powinien odnosić się do najczęstszych metod działania oszustów: „na wnuczka”, „na policjanta” itp. Każdy uczeń ze szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej, który weźmie udział w konkursie może przesłać pracę w postaci zdjęcia/grafiki lub w formie reportażu (reportaż do pięciu zdjęć). Oczywiście praca może być narysowana kredkami, pisakami czy namalowana farbami, a następnie sfotografowana i przesłana na do nas.

Trzy najbardziej pomysłowe prace w dwóch kategoriach: dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych zostaną nagrodzone. Autorzy zwycięskich projektów otrzymają m.in. tablet, czytnik e-book czy książkę.

Na prace konkursowe czekamy do 22 listopada 2022 roku. Można ją przesłać za pośrednictwem e-maila: wnuczekedukuje@malopolska.policja.gov.pl , poczty/przesyłki kurierskiej lub dostarczyć osobiście na adres: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie Wydział Prewencji, ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pliki do pobrania

  • 16.55 KB
  • 449.47 KB
Powrót na górę strony