Aktualności

Tragiczny wypadek z udziałem traktorzysty

51-letni mieszkaniec Jabłonki, podczas prac ziemnych spadł z ciągnika i został przygnieciony przez wywrócony pojazd. Podczas prowadzonej reanimacji poszkodowany odzyskał funkcje życiowe i został przewieziony do szpitala, gdzie jednak po kilku godzinach zmarł. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (30 marca) po godzinie 17, w Jabłonce w rejonie ulicy Nadwodniej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Jabłonce wynika, że 51-letni mężczyzna podczas prac związanych z wyrywaniem korzeni drzew, spadł z ciągnika rolniczego do wody zebranej w rowie, a następnie został przygnieciony przez wywrócony traktor. 51-latek został znaleziony przez mieszkankę Jabłonki, która natychmiast wezwała na pomoc sąsiada. Mężczyzna natychmiast ruszył z pomocą poszkodowanemu 51-latkowi. Świadkowie powiadomili także służby ratunkowe.  Do akcji ratunkowej dołączyli strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia i po wydostaniu traktorzysty natychmiast przystąpili do jego reanimacji. Walkę o życie traktorzysty kontynuowali potem ratownicy medyczni. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy po kilku godzinach niestety zmarł.
Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, a dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce.

 

Powrót na górę strony