Z życia garnizonu

Policjanci i pracownicy nowotarskiej komendy i jednostek podległych włączyli się w zbiórkę charytatywną dla Sandry i Moniki

Każdego dnia funkcjonariusze realizują podstawowe zadania, dbają o bezpieczeństwo, chronią mieszkańców i pilnują porządku publicznego na terenie naszego powiatu. Policjanci i pracownicy cywilni Policji powiatu nowotarskiego, nie pozostają tez obojętni na potrzeby drugiego człowieka i chętnie pomagają.

Wspólnie uczestniczyli już w akcjach społecznych organizowanych na rzecz chorych dzieci, spełniali marzenia najmłodszych kupując wymarzone prezenty, wspierali podopiecznych fundacji, domu dziecka, czy pogotowia opiekuńczego. Wsparli zbiórkę na respirator dla Podhalańskich Zespołów Ratownictwa Medycznego oraz oddali krew, dzieląc się tym najcenniejszym darem z innymi. 

Tym razem postanowili ponownie pomóc, włączając się w zbiórkę charytatywną dla malutkiej Sandry Wolniak chorej na SMA. Dziewczynka ma zaledwie roczek i już musi walczyć o swoje życie. Lek, który musi przyjąć jest bardzo drogi, a koszty leczenie przewyższają możliwości rodziny. Policjanci i pracownicy jednostki uczestniczą w zbiórce pieniążków oraz licznych aukcjach zorganizowanych dla Sandry przez osoby o wielkim sercu. Udało się już zebrać ponad 90 % kwoty, pozostało niecałe 10%. Wierzymy, że się uda!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/sandra?ts=adw-dynamic&gclid=EAIaIQobChMIvpqqy8LN7QIVmN4YCh2tLAkyEAAYASAAEgLAkfD_BwE

Policjanci i pracownicy cywilni Policji powiatu nowotarskiego wspierają również akcję "Kilometr dla Moniki", zorganizowaną przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce. Monika ma 28-lat i jest siostrą policjanta z Komisariatu Policji w Gdowie. W wyniku wypadku drogowego odniosła poważne obrażenia i konieczna była amputacja nogi. Czeka ją teraz leczenie, długa i kosztowna rehabilitacja oraz zakup protezy.

Pomagajmy…Razem możemy więcej…

Zbiórka na: ZRZUTKA.PL

Zbiórka na: SIEPOMAGA.PL

 

  • Plakat z małymi zdjęciami policjantów z prezentami oddających krew