Kierownictwo

  • ant
    Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu
    Służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Limanowej.W roku 1996 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.Absolwent Wydziału Pedagogiki Akademii Pedagogicznej w Krakowie.W okresie od 12.11.1997 do 22.10.2013 roku pracował na stanowisku Komendanta Komisariatu...
    więcej
  • ant
    I Zastępca Komendanta powiatowego Policji w Nowym Targu
    Magister politologii. W Policji służy od 1993 roku. Od 2003 roku Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim. W dniu 19 maja 2006 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej. Od dnia 8 grudnia 2016 roku pełniący obowiązki I Zastępcy...
    więcej