sierż. sztab. Dominik Zachwieja

sierż. sztab.
Dominik
Zachwieja
Powiat: 

Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie 

Opis zagrożenia w planie działania: Łamanie przez kierujących pojazdami, przepisów drogowych poprzez parkowanie w miejscu niedozwolonym na ul. Parkowej w Nowym Targu w rejonie skrzyżowania z ul. Krótką.

Informujemy, że podany adres e-mail nie służy do doraźnego zgłaszania interwencji oraz składania zawiadomień o popełnionych przestępstwach i wykroczeniach. Wiadomości odczytywane są w godzinach służby dzielnicowego.

Rejon działania: 
Rynek. Plac Słowackiego. ul. Św. Katarzyny, Kościelna, Kazimierza Wielkiego, Krzywa. Krótka. Sokoła, Parkowa, Łokietka, Kościuszki, Kolejowa jod Rynku do drogi nr 47 od nr 1-117 i 2-88/, Ogrodowa, Długa, Szaflarska / od Rynku do Królowej Jadwigi od nr 1-29 i od nr 2-30/, Mickiewicza, oś. Bereki, Konfederacji Tatrzańskiej, Waksmundzka. Jana Pawła II od ul. Waksmundzkiej do ul. AL-Tysiąclecia, nr od 1 do 91 i od 2 do 90 . Zalewowa. Po Wale, Studzienna, Stawiska, Polna, Nad Czerwonką. Doroty, Orkana . .lana Kazimierza, Sobieskiego, Harcerska, Krasińskiego, Nadwodnia, Al. Tysiąclecia/od ul. Doroty do m-ści Waksmund od nr 43-129, Szkolna, Legionów Józefa Piłsudskiego, osiedle Bohaterów Tobruku, ul. Roberta Schumana, Nadmłynówka, Jana Kasprowicza, Pod Brzegiem. Przechodnia od ronda im. Świętego Leonarda do ul. Nadmłynówka.
Telefon stacjonarny: 
18 26 10 443
Telefon komórkowy: 
660 475 094 - dostępny w godzinach służby dzielnicowego