Asp.szt. Ryszard Nowak i asp. szt. Damian Batkiewicz przeszli na zasłużoną emeryturę

grawery

27 lutego 2020 roku na zasłużoną emeryturę przeszli asp.szt Ryszard Nowak Kierownik Ogniwa do spraw Prewencji w Komisariacie Policji w Krościenku nad Dunajcem oraz asp.szt. Damian Batkiewicz specjalista Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu mł. insp. Grzegorz Wyskiel oraz jego I Zastępca kom. Zbigniew Zacher w obecności bezpośrednich przełożonych  funkcjonariuszy, podziękowali asp. szt. Ryszardowi Nowakowi i asp.szt. Damianowi Batkiewiczowi  za długoletnią, pełną poświęcenia służbę. Komendant wręczając pamiątkowy grawerton życzył dobrego zdrowia i spokoju na zasłużonej emeryturze.   

Asp.szt. Ryszard Nowak łącznie przepracował 40 lat, z czego w Policji służył blisko 30 lat. Początkowo w służbie prewencji, jako dzielnicowy, a od 2007 roku  na stanowisku Kierownika najpierw Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem, a później Kierownika Ogniwa do spraw Prewencji. Za swoje osiągnięcia  w służbie został odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony Policjant oraz Postanowieniem Prezydenta przyznano mu Złoty Medal za Długoletnią Służbę.

Asp. szt. Damian Batkiewicz łącznie przepracował 24 lata, przez ponad 23 lata służby w Policji w komórkach dochodzeniowo- śledczych. Od 1 stycznia 2015 roku  jako funkcjonariusz Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu nowotarskiej komendy. Za osiągnięcia w służbie został odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

Podczas spotkania akt mianowania na stopień posterunkowego z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu mł.insp. Grzegorza Wyskiela otrzymał nowo przyjęty funkcjonariusz Mateusz Turwoń.

Emerytowanym policjantom życzymy dużo zdrowia i spokojnej emerytury, a nowemu koledze wielu sukcesów w służbie.

komendant żegna policjantów

komendant wręcza akt

komendant wręcza akt

grawertony

zdjęcie grupowe

komendant wręcza akt mianowania